Filtruj

Cena

Cena

  • 2 499,00 zł - 2 650,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Strzelby typu BOK

Aktywne filtry

Nadlufka lub inaczej strzelba BOK, to typ broni myśliwskiej charakteryzujący się podwójnym, a zarazem pionowym układem luf. Mówiąc wprost - przekrój pionowy takiej broni przypomina cyfrę 8. W naszej ofercie znajduje się kilka odmian tej broni. Dlaczego warto ją wybrać?

Wygoda i celność

Dostępne w naszej ofercie strzelby typu BOK są zaprojektowane w taki sposób, by kciuk nie przeszkadzał w trakcie celowania. Obecność wysokiego czółenka sprawia, że BOK-i skutecznie zabezpieczają palce przed działaniem ciepła lub zimna (np. w trakcie mroźnych nocy). Co więcej, specyficzne umiejscowienie luf pozwala znacząco zwiększyć pole widzenia. Odtąd celowanie do nawet poruszających się obiektów będzie dużo łatwiejsze. W BOK-ach na uwagę zasługuje również lepsze amortyzowanie siły wystrzału, a także ograniczeniu ulega zjawisko odchylania w trakcie wystrzału.

Podsumowując, strzelby typu BOK to świetna propozycja m.in. dla pasjonatów broni, a także dla miłośników polowań. Jest to sprzęt, który nigdy nie zawiedzie swego posiadacza.Produkt dodany do porównania