Filtruj

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 9,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

.300 AAC

Aktywne filtry

Hornady .300 AAC SUB-X 190gr

Produkt dostępny od ręki
Cena 8,20 zł

Pocisk: SUB-X - pocisk stworzony do pracy przy poddźwiękowych prędkościach. Unikalna konstrukcja czubka pozwala otworzyć mu się przy małej prędkości. Główne zastosowanie w kalibrze 300Blackout.

Produkt dostępny od ręki

Hornady .300 AAC Blackout V-Max Black 110gr/7,13g

Produkt dostępny od ręki
Cena 8,20 zł

Seria amunicji: Black? - amunicja tarczowa, przy produkcji której kontrola jakości dopuszcza bardzo małe tolerancje i utrzymuje nadzwyczajną powtarzalność z serii na serię, robiona według oryginalnej filozofii Joyce'a Hornady: "10 pocisków przez jedną przestrzelinę". Do tej serii łuski są specjalnie ręcznie badane i selekcjonowane, a proch i spłonka są najwyższej jakości. Amunicja zoptymalizowana do pracowania w broni samopowtarzalnej: gazowej, tłokowej, bezwładnościowej, z urządzeniem wylotowym lub bez, z krótką lub długą lufą oraz w wielu innych a także w sztucerach repetowanych.

 

Pocisk: A-Max? - pociski tarczowe. Płaszcz wyprodukowany w technologii AMP? (Advanced Manufacturing Process - Zaawansowany Proces Produkcyjny), dzięki czemu pocisk jest najbardziej jak to możliwie koncentryczny bez wariacji w grubości płaszcza, co w rezultacie daje powtarzalność. Specjalnie zaprojektowany ostrołukowy kształt (secant ogive) w połączeniu z polimerowym czubkiem zmniejsza tarcie i zapewnia płaskie trajektorie. Zakończenie typu Boat Tail jest odpowiednio dobierane do każdego pocisku, aby zwiększyć współczynnik balistyczny.

 

Produkt dostępny od ręki
.300 AAC


Produkt dodany do porównania