Akcesoria do broni i amunicji

Aktywne filtry

Magpul - Zawieszenie 1/2-punktowe MS4 Dual QD Sling Gen. 2 - Czarny - MAG518-BLK

Produkt dostępny od ręki
Cena 440,00 zł

Jednopunktowe/dwupunktowe zawieszenie Magpul MS4® Dual QD Sling GEN2 powstałe na bazie sprawdzonego systemu MS1™ poprzez dodanie adaptera z zaczepem QD.

Powstałe z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika zawieszenie wyróżnia się na tle konkurentów przemyślaną konstrukcją ograniczającą możliwość zahaczenia o przeszkody oraz widoczność w zakresie podczerwieni. Ponadto dzięki zastosowaniu dodatkowego zapięcia QD możliwa jest łatwa konwersja zawieszenia na dwupunktowe.

Wytrzymała, nylonowa taśma wykorzystana w konstrukcji została wykończona aby zapobiec powstawaniu otarć, a zastosowanie polimeru o wysokiej odporności zapewnia długowieczność i gwarantuje niezawodność użytkowania.

Wykonanie adaptera z najwyższej jakości materiałów, i pokrycie utwardzające Melonite™ gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość nawet najmniejszego detalu.

Jeden z najpopularniejszych standardów uchwytu zawieszenia taktycznego pozwala na szybkie wypięcie dzięki umieszczonemu w centralnej części przyciskowi.

Cechy:
- wytrzymałe, jednopunktowe/dwupunktowe zawieszenie
- klamra MS1™ umożliwiająca szybką regulację
- zaczep QD pozwalający na szybkie wypięcie
- możliwość zmiany charakteru zawieszenia na dwupunktowe
- blokada przetykowa gwarantująca bezpieczeństwo
- pozbawione odstających elementów
- zredukowana emisja podczerwieni

Dane techniczne:
- waga: 170 g
- długość: 121 - 152,4 cm
- zakres regulacji suwaka: 25 cm
- szerokość taśmy: 1.25" (3.175 cm)
- kolor: czarny

Produkt w 100% zgodny z Berry Amendment
Wyprodukowano w USA.

Dostępność: 12 Na stanie

Magpul - Port M-LOK QD Sling Mount - MAG606

Produkt dostępny od ręki
Cena 120,00 zł

Lekki montaż, port zawieszenia w standardzie QD przeznaczony do montażu na szynach M-LOK.

Zastosowanie frezowanego aluminium Mil-Spec do konstrukcji zapewnia wysoką wytrzymałość połączoną z masą nie wpływającą na wyważenie broni. Kształt elementu został wyprofilowany aby zapobiec zahaczeniom o elementy oporządzenia.

Gniazdo pozwala na stosowanie zarówno standardowego zaczepu QD jak i opatentowanego przez Magpul QDM. Profilowanie powierzchni wewnętrznej portu zapobiega niekontrolowanym obrotom i skręcaniu zawieszenia.

Dostępność: 11 Na stanie

Magpul - Klamra Paraclip do zawieszenia - MAG541

Produkt dostępny od ręki
Cena 65,00 zł

Opatentowana przez Magpul klamra Paraclip™ z blokadą przetykową umożliwia bezpieczne użytkowanie oraz dynamiczne wypięcie broni w razie potrzeby.

Lekki i trwały polimer połączony ze stalą

Wykonana z wytrzymałego, wzmocnionego polimeru oraz stali wykończonej powłoką Melonite™ gwarantuje wysoką wytrzymałość przy niewielkiej wadze.

Duża kompatybilność

Paraclip™ został zaprojektowany, aby być kompatybilny z systemami uch do zawieszenia Magpul - przykładowo Paraclip™ Sling Mount M-LOK MAG607 lub Rail Sling Attachment RSA® MAG542 oraz z większością popularnych systemów. Możliwe jest stosowanie jej z uchami do klamer typu snap hook, jednakże należy pamiętać, że pełny zakres ruchu umożliwi wewnętrzna średnica 14.2 mm lub większa.

Możliwość stworzenia indywidualnej konfiguracji

Klamra w połączeniu z zawieszeniem firmy Magpul i odpowiednią przejściówką może być wykorzystana do stworzenia wielu różnych konfiguracji dopasowanych do sytuacji taktycznej oraz potrzeb czy preferencji osobistych strzelca.

Cechy:

  • Wykonanie z polimeru i stali pokrytej Melonite
  • Duża wytrzymałość i niewielka waga
  • Kompatybilna z systemami Magpul oraz większąścią innych np. typu snap hook
  • Możliwość tworzenia własnych konfiguracji zawieszenia taktycznego

 

Dostępność: 5 Na stanie
Produkt dodany do porównania