Akcesoria do broni i amunicji

Aktywne filtry

Akcesoria do broni palnej dostępne w naszym sklepie

Akcesoria do broni palnej to różnego rodzaju dodatki i modyfikacje, dzięki którym można poprawić wydajność, celność, funkcjonalność i komfort użytkowania uzbrojenia. W asortymencie naszego sklepu RP Arms znajdziecie szeroki zakres produktów, który ułatwi Wam korzystanie ze swojego uzbrojenia. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:
 

  • Bipody: Są to dwunożne podpórki, które montuje się na karabinach i karabinkach. Dzięki temu broń palna jest stabilizowana w trakcie strzelania w pozycji leżącej lub z oparcia. Akcesorium tego typu pomaga w zwiększeniu celności poprzez zmniejszenie ruchów dłoni. Jest to przydatne szczególnie na długich dystansach. 
  • Kabury: Są to specjalne futerały, które umożliwiają bezpieczne noszenie przy ciele pistoletów i rewolwerów. Wyróżnia się m.in.: kabury pod pachę, na pas, na kostkę, czy na udo. Dzięki temu łatwo i szybko można dostać się do broni np.: w sytuacji zagrożenia.
  • Latarki do broni: Te urządzenia montuje się na broni palnej, aby poprawić widoczność w warunkach słabego oświetlenia. To kluczowe akcesorium wykorzystywane w taktycznych operacjach policyjnych i wojskowych oraz w samoobronie i strzelectwie nocnym.
  • Ładownice: To inaczej futerały lub pojemniki, które mocuje się do pasa, kamizelki taktycznej lub innego elementu odzieży. Służą do przenoszenia dodatkowej amunicji, magazynków, czy pozostałych akcesoriów.  Ułatwiają dostęp do zapasowych nabojów podczas strzelania.
  • Pasy taktyczne: Ten dodatek to szeroki pas noszony wokół bioder, do którego mocuje się kabury, ładownice, narzędzia i inne akcesoria. Wykonany jest z wytrzymałych materiałów, który zapewnia odpowiednią wygodę i stabilność podczas noszenia ekwipunku.
  • Pokrowce oraz walizki na broń: Umożliwiają przenoszenie, oraz przechowywanie uzbrojenia, jakim jest broń palna. Te ochronne futerały zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym, czy przedarciu się wilgoci lub kurzu. Pozwalają także na bezpieczne przetransportowanie broni na strzelnicę, bądź w teren.
  • Zawieszenia do broni długiej: To pas bądź uprząż, dzięki której można nosić karabiny i strzelby na ramieniu, lub przez tors. Akcesorium umożliwia przenoszenie broni oraz zapewnia do nich szybki dostęp w sytuacjach taktycznych. 
  • Pudełka na amunicję: Te specjalne pojemniki służą do bezpiecznego przechowywania oraz transportowania amunicji. Chronią naboje przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć oraz brud.
  • Chwyty oraz uchwyty do broni długiej: Te akcesoria montuje się na lufie lub łożu karabinów i strzelb. Poprawiają one ergonomię i kontrolę nad bronią. Wyróżnia się przednie chwyty pionowe, ukośne oraz dodatkowe uchwyty na kolbę.
  • Zbijaki / flagi / amunicja treningowa: W tej kategorii znajdują się narzędzia, które wykorzystuje się do bezpiecznego treningu oraz konserwacji broni palnej. Zbijaki to specjalna amunicja, symulująca rzeczywiste strzały bez dokonywania wystrzału. Flagi bezpieczeństwa informują o tym, że broń jest rozładowana, natomiast naboje treningowe są używane podczas ćwiczeń strzeleckich.Produkt dodany do porównania