Filtruj

Cena

Cena

  • 159,00 zł - 4 200,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Powiększalniki

Aktywne filtry

Bezpieczne i efektywne korzystanie z broni wymaga nie tylko odpowiedniego jej doboru do danej osoby. To również konieczność inwestycji w odpowiednie akcesoria, dzięki którym strzelectwo jest nie tylko bezpieczniejsze, ale i celniejsze.

Jednym z produktów, który każdy strzelec powinien mieć, jest powiększalnik. To wyjątkowe narzędzie optyczne, przy pomocy którego można w ciągu zaledwie kilku sekund zwiększyć przybliżenie, aby zobaczyć nawet bardzo mocno oddalone cele. 

Powiększalniki nie działają samodzielnie, stanowią natomiast wartościowy dodatek do celownika kolimatorowego. Jest to rozwiązanie bardzo wszechstronne, z którego najczęściej korzystają osoby wykorzystujące broń w czasie polowania czy treningu w strzelaniu do oddalonych celów. Powiększalniki bardzo często są stosowane również w przypadku realizowania operacji taktycznych, prowadzących swoje działania na długich dystansach. 

Powiększalniki są proste i wygodne w montażu. Ich funkcjonalność sprawia, że są bardzo często wykorzystywane przez użytkowników broni palnej.Produkt dodany do porównania