Filtruj

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 1 550,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Okulary strzeleckie

Aktywne filtry

Używanie broni, w tym przede wszystkim na strzelnicy, może stanowić zagrożenie dla naszych oczu - są one narażone zarówno na odłamki pocisków, rykoszetowanie, jak i gorące łuski oraz gazy prochowe - w takich sytuacjach tylko okulary strzeleckie mogą nas uchronić przed poważnym uszkodzeniem oczu. 

Okulary na strzelnicę - jak dobierać

Tego rodzaju ważne akcesorium, bez którego nie warto wybierać się na strzelnicę, dobiera się indywidualnie - tylko odpowiednio dopasowane Okulary Strzeleckie właściwie spełniają swoje funkcje. Uwagę należy zwrócić m.in. na takie aspekty jak szerokość rozstawu naszych źrenic oraz kształt twarzy, ponieważ niewłaściwie dobrane mogą na przykład zakrzywiać obraz. 

Ponadto Okulary Strzeleckie dostępne są w bardzo wielu rodzajach i można dobrać je adekwatnie do indywidualnych potrzeb. W sprzedaży są m.in. modele z wymiennymi szkłami, z powłoką antypolaryzacyjną, przyciemniane do strzelania w pełnym słońcu oraz z żółtą powłoką, która ułatwia widzenie pod zmroku. Dzięki temu nie tylko chronimy swoje oczy, ale również wpływamy na komfort przebywania na strzelnicy.Produkt dodany do porównania