Filtruj

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 2 151,00 zł

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Montaże do lunet

Aktywne filtry

Vortex - PRO Ring - 30mm - 1'' - PR30-M

Produkt dostępny od ręki
Cena 430,00 zł

Vortex Pro Ring 30 mm to pierścienie montażowe należące do linii Pro, która wyróżnia się najwyższą precyzją wykonania, wytrzymałością oraz niezawodnością, cenioną przez strzelców na całym świecie.

Pierścienie mają lekką, opływową konstrukcję wykonaną z aluminium lotniczego, wykończone w  procesie anodowania 2 typu. Bezpieczeństwo montażu lunety oraz stabilne utrzymywanie zera gwarantują 4 śruby Torx T-25 oraz zintegrowany kołek stopujący. Na powierzchni pierścieni laserowo naniesiono specyfikcję montażową ustawień klucza dynamometrycznego. Pierścienie dostępne są w 4 wysokościach: 0,9", 1", 1,26", 1,54".

Produkt dostępny od ręki

Vortex - Montaż Cantilever 30mm 2'' Offset - CM-202

Produkt dostępny od ręki
Cena 679,00 zł

Montaż Vortex Cantilever o 2" podstawie na tubus 30 mmm stworzony jest specjalnie z myślą o platformie AR15. Solidny montaż lunety celowniczej jest równie ważny jak wysokiej klasy optyka.

Warto wybrać sprawdzone rozwiązanie, które zapobiegnie przypadkowemu przesunięciu się optyki na jednostce broni. Nie ryzykuj i już dzisiaj wybierz montaż marki Vortex.

 

Produkt dostępny od ręki

Montaże Do Lunet sprawiają, że mamy szansę zamontować element poprawiający widoczność tak, aby nie uległ przesunięciu, nawet w momencie wystrzału. To wtedy mamy do czynienia z odrzutem, który bez pomocy odpowiednich montażów przesunie lunetę, która przestanie dawać nam widoczność odpowiednią, która poprawi celność kolejnych wystrzałów. 

Różne rodzaje Montaży Do Lunet

W sklepie znajdziemy Montaże do Lunet, które jesteśmy w stanie dobrać idealnie do broni, jaką mamy w swoim posiadaniu. W ofercie znajdziemy Montaże przeznaczone do broni myśliwskiej, wojskowej, a także wszelkiego rodzaju broni palnej. Mamy szansę kupić także montaże do wiatrówek, które sprawią, że celność wystrzału będzie zdecydowanie lepsza, ze względu na maksymalne zwiększenie widoczności dzięki lunecie. Doskonała jakość Montażów do Lunet sprawi, że przez długie lata będziemy mogli z nich korzystać. Kluczem jest jednak dobranie tego odpowiedniego, co uda nam się bez problemu, kiedy skorzystamy z pomocy pracownika sklepu, zapewniającego nam fachowe doradztwo, kiedy tylko chcemy.Produkt dodany do porównania