Mil-Tec - Podwójny pokrowiec na broń - Czarny - 16193402

Torba na dwie sztuki broni długiej, od niemieckiej firmy Mil-Tec. Umożliwia wygodne i bezpiecznie przenoszenie broni i niezbędnych akcesoriów, a po opróżnieniu i rozłożeniu może służyć jako mata strzelecka.

Pokrowiec wykonano z wytrzymałej, poliestrowej tkaniny Foxtrot, pokrytej ochronną warstwą PVC. W połączeniu z wyściółką z polietylenowej pianki wewnątrz głównej komory zapewnia to wysoką ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi przenoszonego wyposażenia.

W głównej komorze torby znajduje się miejsce na przenoszenie dwóch sztuk długiej broni. Ich mocowanie i zabezpieczenie odbywa się za pomocą dwóch pasów na rzep po każdej stronie. Komora przedzielona jest grubym dzielnikiem, przez co broń nie styka się ze sobą. Dwustronny zamek błyskawiczny umożliwia szybkie otwieranie i zamykanie futerału.

Dodatkowa komora, umieszczona na wierzchu torby, mieści w sobie dwie zapinane na rzep kieszenie do przenoszenia broni krótkiej. Na drugiej ścianie umieszczono taśmy montażowe systemu MOLLE.

Trzy mniejsze kieszenie wierzchnie, zapinane na zamek błyskawiczny, umożliwiają przenoszenie pozostałych akcesoriów i wyposażenia. Zostały one pokryte montażem MOLLE w technologii Laser Cut, zaś środkową kieszeń dodatkowo wyposażono w rzep, pozwalający na zamocowanie dowolnych naszywek.

Wygodne przenoszenie torby umożliwiają szelki w konfiguracji plecakowej (konfigurowalne), uchwyt do przenoszenia w ręku i opcjonalny pas na ramię.

Dane techniczne:
- Materiał: 100% poliester (Oxford), powłoka z PVC
- Wyściółka: Pianka polietylenowa (55 g/m²)
- Wymiary: 106 x 19 x 28,5 cm
- Waga: 2.800 g
- Kolor: czarny

Mil-Tec
16193402
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania