Accu-Tac - Bipod BR-4 - Gen. 2 - BRB-G200

Najlżejszy bipod firmy Accu-Tac, model BR-4 Gen.2 w systemie monażu QD został zaprojektowany oraz wykonany w USA. 

Montaż QD jest prosty, szybki i bardzo pewny. Montaż możemy zamontować na szynie standardu 1913 Picatinny. System pozwala strzelcowi na błyskawiczne dostosowanie wysokości podparcia z możliwością ustawienia nóg niezależnie od siebie. Dodatkowo zastosowano regulację pochylenia bocznego z wygodnym ramieniem umożliwiającym stabilne przybranie idealnej postawy.

Aby wyregulować nastawienie, wystarczy, że odciągniesz nogę od osady i opuścisz w odpowiednim miejscu aby zablokować nogę. Nastawienie możemy regulować zarówno w kierunku lufy jak i kolby (łączny kąt regulacji wynosi 180st). 

Materiał

Aluminum

Min. wysokość

134.6mm

Max. wysokość

171.45mm

Max. nastawienie

221.0mm (dla kąta 90st.)

Szerokość zamkniętego bipoda

82.5mm

Długość zamkniętego bipoda

182.8mm

Waga

375.63 gram

Kolor

Flat black

ACCU-TAC to amerykańska firma produkująca pewny i niezawodny sprzęt dla strzelców długodystansowych. W procesie produkcji wykorzystują najwyższą jakość komponentów oraz nowoczesne i precyzyjne technologie obróbki materiałów. Producent w procesie opracowywania modeli ściśle współpracuje z aktywnymi zawodnikami i strzelcami jednostek specjalnych aby jego produkty odpowiadały aktualnym trendom oraz oczekiwaniom klientów oraz spełniały najwyższe normy jakościowe. 

 

Accu-Tac
ACCU-TAC BR-4
2 Przedmioty
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania