Strike Industries - Chwyt M-LOK Angled Vertical Grip - FDE - SI-AR-CMAG-S

Angled Vertical Grip od firmy Strike Industries to pomysłowy chwyt przedni z montażem standardu M-LOK, który nie tylko zapewnia pewny i wygodny chwyt, ale i umożliwia schowanie przewodów od oświetlenia taktycznego lub zamontowanie włącznika żelowego.

Chwyt wykonany jest z lekkiego i odpornego polimeru, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Antypoślizgowa faktura na bokach, przodzie i tyle chwytu oraz wygodny kąt 86 stopni zapewnia wygodę, stabilność i poprawia kontrolę nad bronią.

Na szczycie chwytu, przy śrubach montażowych M-LOK znajdują się otwory i nacięcia umożliwiające przeprowadzenie i zabezpieczenie przewodów. Umożliwia to wpuszczenie nadmiaru kabla do pustego wnętrza chwytu, i zabezpieczenie go w ten sposób, lub wygodne zamontowanie przełącznika żelowego na powierzchni chwytu.

Chwyt w wersji Short wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, zmniejszając profil broni, oraz możliwością zamontowania w wybranym kierunku - z wygięciem w kierunku lufy lub kolby broni, w zależności od preferencji strzelca.

W zestawie znajduje się:
- chwyt Angled Vertical Grip Short
- klucz Torx
- klej do gwintów Loctite® Threadlocker Blue 242®

Dane techniczne:
- Wymiary: 58 x 29 x 43,6 mm
- Materiał: Polimer + Metal
- Waga: 28 g
- Kolor: FDE

ANGLED GRIP - FDE
7 Przedmioty
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania