DAA - Kabura MAX do 1911/2011 prawostronna, czarna

Kabura DAA MAX wykonany jest z aluminium i stali, aby stworzyć mocny i sztywny wieszak, który utrzyma kaburę na miejscu - jednocześnie zapewniając ogromny zakres regulacji. Centralny zespół przegubu kulowego może przesuwać się w górę lub w dół za pomocą pary prętów ze stali nierdzewnej, zapewniając strzelcom szeroki zakres regulacji wysokości. Przegub kulowy umożliwia przechylanie i obracanie kabury do wybranej pozycji oraz blokuje ją mocno na miejscu za pomocą tej samej wypróbowanej i przetestowanej konstrukcji zacisku zapożyczonej z kabury Alpha-X Race. Dostęp do dużej śruby blokującej M6 można uzyskać, gdy kabura jest noszona, co pozwala na regulację pozycji kabury/pistoletu, gdy znajduje się on na ciele.

Dolna, zaokrąglona nakładka na udo zapewnia komfort i wsparcie podczas długiego dnia użytkowania.

 

Regulacja retencji w kaburze DAA MAX - formowany wtryskowo korpus kabury nie dociska się do pistoletu, a raczej dopasowuje się do niego z minimalnym prześwitem. Utrzymanie osiąga się za pomocą sprężynowych, w pełni regulowanych zaciskaczy rolkowych, które zatrzaskują się na przednim końcu kabłąka spustowego. Zabezpieczają one pistolet i zapewniają użytkownikowi szeroki zakres regulacji napięcia.

 

Kabura  DAA MAX  jest dostępna dla szerokiego asortymentu popularnych broni

 

  • Model  1911/2011  zawiera funkcje regulacji zaprojektowane tak, aby korpus kabury był kompatybilny ze wszystkimi pistoletami 1911 i 2011. Regulacja umożliwia przesuwanie rolek w górę lub w dół, aby zapewnić dobry kontakt z różnymi rodzajami osłon spustowych tych pistoletów, a także regulację wysokości zamka do szyny taktycznej.
  •  
  • Model  CZ  jest przeznaczony do Shadow2, ale doskonale współpracuje również z SP01, TS2 i większością innych pistoletów modelu CZ. Idealnie pasuje również do Tanfoglio Stock-II.
  •  
  • Model  Glock  jest wzorowany na G34 Gen 5, ale świetnie współpracuje z większością Glocków (w tym Glock 17 i MOS 41). Nie jest kompatybilny z Glockami, które mają szersze zamki, takimi jak G21 i G22.
  •  
  • Model  SIG P320   pasuje do wszystkich modeli P320: P320 MAX, P320 X5/Legion, P320RXP P320 XFULL i tak dalej.

 

 

Uwaga: Kabura Max jest przeznaczona do stosowania z pasami wyczynowymi o szerokości 1,5 cala.

DAA
DAA MAX RH SIG 1911/2011 BLACK
1 Przedmiot
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania