DAA - Kabura IDPA PDR PRO-II do Glock - Prawostronna - Czarna

Kabura IDPA PDR PRO-II zawiera korpus kabury Kydex najnowszej generacji, taki sam jak w popularnej kaburze PDR PRO-II.

 

Jest to wydajny, szybki korpus kabury, dostępny dla wielu popularnych typów broni zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

 

Korpus kabury PDR-PRO-II nie zawiera zamszowej wyściółki oferowanej przez PDR, dzięki czemu jest bardziej odpowiedni do użytku na zawodach, gdzie najważniejsza jest szybkość i łatwość dobycia. Mocowanie korpusu PDR-PRO-II do naszego oburęcznego wieszaka na pasek sprawia, że ​​kabura ta jest idealnym wyborem dla zawodników IDPA lub do ogólnego noszenia i użytku na dystansie.

 

Gołego Kydexu nie da się pokonać pod względem szybkości, szybkiego uwalniania i płynnego dociągania. Regulacja naciągu odbywa się poprzez przekręcenie jednej lub obu śrub z łbem krzyżowym, do których w trakcie użytkowania można uzyskać dostęp od zewnątrz korpusu kabury.

 

Wieszak ten ustawia korpus kabury blisko ciała i zapewnia solidne mocowanie kabury z możliwością regulacji nachylenia. Może być używany z paskami o szerokości 1,5-2” i jest w pełni oburęczny, działa równie dobrze z kaburami prawymi i lewymi. Jeśli używasz podkładek dystansowych (większość tak zrobi, ponieważ większość używa paska 1,5 cala), możesz wybrać, aby te podkładki znajdowały się zarówno nad, pod paskiem, jak i jedna nad i jedna pod paskiem podczas jego przeciągania. Zapewni to pewną regulację wysokości.

 

Dostępne dla strzelców prawo- i leworęcznych, tylko w kolorze czarnym.

 

DAA
DAA PDR PRO-II IDPA RH GLOCK BLACK
2 Przedmioty
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania