DAA - Kabura PDR-PRO-II do S&W M&P 2.0 5" - Czarna

Wraz z rozwojem Production Division i wieloma strzelcami z Dywizji IPSC i USPSA, którzy wybierają kaburę Kydex z zamkniętym korpusem, stworzenie lepszej kabury Kydex stało się dla DAA kwestią czasu.

 

DAA długo przyglądał się kaburze PDR PRO i w oparciu o cenne uwagi klientów postanowił wprowadzić pewne zmiany, aby jeszcze bardziej ulepszyć produkt.

 

Pierwszym obszarem ulepszeń była szyna, część łącząca przegub kulowy wieszaka na pasek z korpusem kabury.

Producent zmodernizował tę część z tworzywa sztucznego na aluminium i przeprojektował sposób, w jaki osiąga się regulację wysokości i blokadę w pionie. PDR PRO-II ma teraz śrubę ustalającą w samej kuli, do której można uzyskać dostęp od jej wewnętrznej strony, co pozwala na regulację wysokości w dowolnej pozycji, a nie tylko w określonych odstępach co 10 mm, jak poprzednio. Również tę regulację wysokości można teraz osiągnąć bez demontażu kabury i bez utraty pozostałych ustawień.

 

Nowa szyna mocowana jest do korpusu kabury bardziej równolegle do zamka pistoletu, co zwiększa użyteczny zakres regulacji przegubu kulowego, pozwalając na znacznie zbliżenie broni do korpusu niż w przypadku poprzedniej konstrukcji szyny.

Sam korpus kabury również przeszedł kilka ulepszeń. Wysoka wewnętrzna klapa, która wcześniej zakrywała zabezpieczenia większości broni, została obniżona, co pozwoliło uzyskać pełniejszy chwyt strzelecki w kaburze. Materiał został nieco cieńszy, aby poprawić precyzję dopasowania i trzymanie pistoletu, a elementy dystansowe naciągu zostały zmodyfikowane i ulepszone. Wycięcie w przedniej części kabury zostało dodatkowo obniżone, aby ułatwić szybszy prześwit kabury.

 

I oczywiście zachowano doskonałe cechy linii PDR PRO: gładki, szybki korpus bez wyściółki, zaawansowany wieszak na pasek z przegubem kulowym z szerokim zakresem regulacji, smukłe drążki mocujące i przekładki do stosowania na pasach wyczynowych o średnicy od 1,5 ” -2,0” szerokości.

 

DAA
DAA PDR-PRO-II RH S&W M&P 2.0 5"
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania