DAA - Wieszak RACER-X do CZ Shadow 2 - Leworęczny - Czarny

Przedstawiamy kaburę Racer-X, która zapewnia lepszą wydajność zespołu wieszaka Alpha-X w kaburze Racer, zachowując jednocześnie atrakcyjną, przystępną cenę.

 

Całkowicie nowy wieszak Racer-X wykorzystuje ten sam typ przegubu kulowego i system szyn, co Alpha-X, mocowany bezpośrednio do boku korpusu kabury, eliminując długi pionowy pręt i użycie wkrętów dociskowych do blokowania kuli wspólny. Poprawia to stabilność, sztywność i możliwość dokonywania drobnych regulacji kabury. Dolna część wieszaka na pasek jest tak podobna w konstrukcji do Alpha-X, że opcjonalna podkładka na udo z Alpha-X może być również używana w Racer-X.

 

Kabura Racer-X wykorzystuje ten sam opatentowany system szybkiego uwalniania i bezpiecznego mocowania, z którego korzystają linie Race Master i Alpha-X, ale bez aluminiowego korpusu i wymiennych bloków. W kaburze Racer-X sam blok wkładki stanowi korpus. Pozwala to znacznie zaoszczędzić na kosztach produkcji, nie pogarszając przy tym wydajności. Tracisz jednak możliwość zamiany bloków wkładek dla różnych typów broni.

 

Aluminiowy wieszak Racer-X jest odchudzony, ale nadal oferuje ten sam szeroki zakres regulacji i bezpieczne, pewne zamknięcie kabury Alpha-X.

 

Nowy zestaw wieszaków Racer-X stanowi ogromne ulepszenie w stosunku do starszej konstrukcji wieszaków Racer. Nowy wieszak naśladuje niezwykle udaną konstrukcję kabury Alpha-X, poprawiając blokadę przegubu kulowego i regulację, regulację w pionie, a także umożliwiając odłączenie kabury.

 

Chociaż nakładka na udo nie jest dołączona w standardzie, kabura Racer-X została zaprojektowana tak, aby współpracować z tą samą opcjonalną nakładkę na udo, która jest oferowana w modelu Alpha-X.

DAA
DAA RACER-X CZ SHADOW 2 LH
1 Przedmiot
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania