CZ 457 At-One

CZ 457 AT-ONE kal. 22LR to sportowy karabinek do precyzyjnego strzelania wyposażony w masywną osadę marki Boyds z regulowaną stopką i baką policzkową, grubościenną lufę varmint kutą na zimno oraz komorę nabojową typu match.

Varmint do strzelania precyzyjnego

W karabinku CZ 457 AT-ONE zastosowywano ciężką laminowaną osadę amerykańskiego producenta Boyds z wyodrębnionym chwytem pistoletowym, regulowaną baką policzkową oraz zaczepem pasa nośnego z szybkim wypięciem QD. Kolba ma możliwość regulacji LOP w zakresie 317-362 mm. Skrót LOP (Length of Pull) określa odległość od zakończenia kolby do czoła języka spustowego. Standardowe bączki pozwalają na mocowanie pasa stabilizującego lub dwójnogu. Profil łoza został przystosowany do strzelania długodystansowego, dzięki czemu karabinek świetnie sprawdzi się do strzelania sportowego w konkurencji mini-sniper.

Karabinek ma kutą na zimno grubościenną lufę o długości 525 mm, która gwarantuje doskonałą powtarzalność i precyzję strzałów oraz ogromną trwałość. Lufa zakończona jest gwintem zewnętrznym 1/2×20 UNF służącym do montażu urządzeń wylotowych.

 

CZ 457 AT-ONE
2 Przedmioty

Arkusz danych

KALIBER
.22LR
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania