Trijicon - Kolimator RMR Type 2 - 3,25 MOA - RM06-C-700672

Trijicon RMR Type 2 Red Dot Sight 3.25 MOA

Znany, lubiany i już kultowy celownik mikrokolimatorowy RMR Type 2 ma charakterystyczną, opatentowaną obudowę, której kształt zapewnia absorbcję energii uderzenia i jej rozproszenie poza soczewkę, dzięki czemu celownik jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W tym modelu zastosowano także przeprojektowaną i ulepszoną elektronikę, która sprawdziła się w celownikach montowanych na broni krótkiej.

Celownik stanowi bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla wojska, policji, służb mundurowych, skrytego noszenia broni do samoobrony, ale sprawdzi się także w strzelectwie sportowym oraz myślistwie.

RMR Type 2 wyposażony jest w diodę LED, której jasnością steruje się wygodnie dzięki przyciskom + i – umieszczonym na bocznych ściankach obudowy celownika. Duże przyciski zapewniają łatwość obsługi także dłońmi w rękawiczkach, a także przełączanie elektroniki celownika pomiędzy trybem automatycznym i manualnym oraz wyłączenie celownika przed odłożeniem broni na dłuższy czas do szafy.

Tryb automatyczny jest identyczny, jak w celowniku LED RMR, jeśli wybrany zostanie tryb ręczny, celownik pozostanie w nim przez 16,5 godziny od ostatniego naciśnięcia przycisku – jeśli w tym czasie ponownie nie będzie naciśnięty przycisk, to urządzenie samoczynnie wróci do trybu automatycznego.

Użytkownik ma także możliwość zablokowania przycisków i korzystania z celownika w trybie wyłącznie automatycznym.

Wszystkie celowniki RMR Type 2 Adjustable LED są wyposażone w emiter projektujący plamkę 3.25 MOA i kompatybilne z urządzeniami noktowizyjnymi. Punkt celowniczy 3.25 MOA jest na tyle mały, by umożliwić precyzyjne celowanie, pozostając jednocześnie na tyle dużym, żeby zapewnić szybkie wprowadzenie broni w cel.

UWAGA:  RMR Type 2 Adjustable LED mają identyczne wymiary i footprint jak oryginalny celownik RMR Type 1. Jeśli zamierzasz montować RMR na pistoletach Glock MOS, Springfield OSP, Walther PDP lub HK VP9 OR wymagany będzie zestaw montażowy Trijicon RMR (AC32064).

Trijicon
RMR TYPE 2 3,25 MOA - RM06-C-700672
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania