Geissele - Mechanizm spustowy do AR15 - Super Dynamic Combat Trigger (SD-C)

Super Dynamic-Combat (SD-C) to nieregulowany spust, który jest precyzyjnym dwuoporowym spustem z płaskim spustem, który umożliwia dokładne oddanie każdego strzału, zapewniając użytkownikowi bezpieczeństwo i kontrolę. Konstrukcja spustu zapewnia super płynną pracę bez wyczuwalnych przeskoków oraz całkowity opór na poziomie nawet 1,9 kilograma. Dwustopniowa konstrukcja SD-C sprawia, że spust jest wystarczająco lekki, aby zapewnić dokładne i precyzyjne strzały, ale wystarczająco wyczuwalny do zastosowań walki w bliskim dystansie. Reset jest krótki, ale wciąż wyraźny, co daje doskonałą informację zwrotną  strzelcowi podczas strzelania. Połączenie tych dwóch cech daje pewność niezbędną, gdy precyzja i dokładność są niezbędne do wykonania zadania. 

SD-C oferuje doskonałe materiały i najnowocześniejsze techniki produkcyjne. Spust SD-C jest wykonany ze stali narzędziowej S7, precyzyjnie obrobionej z wykorzystaniem najnowszej technologii EDM. Wszystkie części są wykończone trwałą, odporną na korozję powłoką anodyzowaną. Geissele SD-C to precyzyjny spust, zaprojektowany z myślą o maksymalnej niezawodności i powtarzalności podczas strzelania do celów z dużej odległości, niezależnie od tego, czy jest używany podczas służby, polowania czy strzelania precyzyjnego.

 

DANE TECHNICZNE 

  • Przeznaczenie: Karabinki AR-15, AR-10;
  • Opór spustu: 1,9 kg- 2,1 kg;
  • Spust: zakrzywiony;
  • Materiał: stal pokryta trwałą powłoką anodyzowaną;
  • Kolor: czarny;

 

GEISSELE

Motto "produkujemy zaufanie" przedstawia misję tej firmy. Geissele jest producentem wyposażenia do karabinków dla najbardziej wymagających strzelców, nie zależnie czy jesteś zawodnikiem, żołnierzem, produkty Geissele nie zawiodą Cię kiedy będziesz ich potrzebował. Tysiące strzelców zaufało swoim życiem Geissele i jest to kredyt, który chcą spłacić, produkując najlepsze części do broni dostępne na rynku.

 

Geissele
GEISSELE SD-C
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania