Geissele - Mechanizm spustowy do AR15 - Super Speed Precision Dynamic Flat Bow (SSP)

GEISSELE SINGLE-STAGE PRECISION 

 

Single-Stage Precision (SSP) z płaskim spustem to pierwszy prawdziwy jednostopniowy spust produkcji Geissele Automatics dla platformy AR. Ten spust zapewnia super płynną pracę bez wyczuwalnych przeskoków oraz wagę zaledwie 1,35 kilograma. Reset jest krótki, ale wciąż wyraźny, co daje doskonałe informacje zwrotne strzelcowi podczas strzelania. Połączenie tych dwóch cech daje strzelcowi pewność niezbędną, gdy precyzja i dokładność są niezbędne do wykonania zadania.

SSP oferuje doskonałe materiały i najnowocześniejsze techniki produkcyjne. Spust SSP jest wykonany ze stali narzędziowej S7, precyzyjnie obrobionej z wykorzystaniem najnowszej technologii EDM. Wszystkie części są wykończone trwałą, odporną na korozję powłoką anodyzowaną. Geissele SSP to precyzyjny spust, zaprojektowany z myślą o maksymalnej niezawodności i powtarzalności podczas strzelania do celów z dużej odległości, niezależnie od tego, czy jest używany podczas służby, polowania czy strzelania do celu.

 

DANE TECHNICZNE 

  • Przeznaczenie: Karabinki AR-15, AR-10;
  • Opór spustu: 1,35 kg- 1,7 kg;
  • Spust: płaski;
  • Materiał: stal pokryta trwałą powłoką anodyzowaną;
  • Kolor: czarny;

 

GEISSELE

Motto "produkujemy zaufanie" przedstawia misję tej firmy. Geissele jest producentem wyposażenia do karabinków dla najbardziej wymagających strzelców, nie zależnie czy jesteś zawodnikiem, żołnierzem, produkty Geissele nie zawiodą Cię kiedy będziesz ich potrzebował. Tysiące strzelców zaufało swoim życiem Geissele i jest to kredyt, który chcą spłacić, produkując najlepsze części do broni dostępne na rynku.

 

Geissele
GEISSELE SSP
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania