Bolle Tactical - Okulary balistyczne Raider - Raiderkit

Zestaw RAIDER KIT francuskiej firmy Bolle Tactical z polikarbonowym wizjerem balistycznym Curve 8 o grubości 2.45 mm i wytrzymałości balistycznej zgodnej z normą STANAG 2920. W skład zestawu wchodzi komplet trzech soczewek: jasne, żółte oraz przyciemniane. 

Soczewki wyposażone są w nową powłokę Platinum® o właściwościach antyzarysowujących (anti-scratch) oraz zapobiegającej parowaniu (anti-fog). Powłoka ta przekracza wymogi międzynarodowych norm, w szczególności EN166 K i N. Jest ona nakładana po obu stronach wizjera, przez co czyni go odpornym na zarysowania (1,4 cd/m²), nadaje mu dużą wytrzymałość na najbardziej nawet agresywne środki chemiczne oraz spowalnia występowanie parowania. 

Oprawka wykonana została z lekkiego i bardzo wytrzymałego poliwęglanu, odpornego na uderzenia ciał stałych i wyginanie. Na nosku i zausznikach znajdują się antypoślizgowe wstawki. Okulary mogą być mocowane na głowie zausznikami lub gumową taśmą. Od strony twarzy znajduje się wyjmowana zwiększająca komfort "twarda" gąbka. 

W zestawie: 
- Trzy komplety szkieł: jasne Clear, żółte Yellow oraz przyciemniane Smoke 
- Ramka 
- Zauszniki 
- Elastyczny pasek zabezpieczający okulary przez zsuwaniem się 
- Wkładka do szkieł korekcyjnych 
- Profilowana wkładka z gąbką 
- Nylonowy, usztywniony pokrowiec zamykany zamkiem 
- Woreczek z mikrofibry do przechowywania i czyszczenia soczewek 

RAIDER KIT
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania