Bayonet - Pas taktyczny Assault z komórkami molle 45mm - Klamra D-Ring Cobra 18kN - Czarny

Pas dwuwarstwowy do zastosowań bojowych, w szczególności do przenoszenia broni, ładownic oraz akcesoriów. Przetestowany i używany przez członków oddziałów specjalnych Polskich Sił Zbrojnych.

Możliwość zastosowania pasa wewnętrznego i zewnętrznego połączonego rzepem usztywnia pas i uniemożliwia przemieszczanie się pasa przy wyciąganiu broni z kabury i magazynków z ładownic.

Naszyty panel z dwuwarstwowej, sklejonej Cordury® 500D z komórkami zgodnymi z systemem molle pomaga przy uporządkowaniu oraz przytwierdzeniu mniejszych elementów ekwipunku. Cordura® jest podwinięta na krawędzi aby wzmocnić konstrukcję, nie należy na niej wieszać elementów cięższych niż 1,5kg na jedną komórkę. Rzeczy cięższe wieszamy na pasie i blokujemy w komórkach (np. ładownice, ciężkie pokrowce, manierki itp). Rzeczy lżejsze możemy wieszać w komórkach (np. tool, lekki nóż itp).

Pas zewnętrzny może być używany samodzielnie, jest bardzo sztywny przez podszycie od wewnątrz rzepem i na zewnątrz Cordurą z komórkami.

Specyfikacja produktu:

Pas zewnętrzny, nakładany na pas wewnętrzny:

  • z dwóch warstw taśmy, przeszyty 5x, na całym obwodzie oprócz odcinka regulacji długości obwodu pasa,
  • podszyty od wewnątrz taśmą rzep, pętelki,
  • naszyty od zewnątrz panel z podwójnej Cordury® 500D z komórkami w systemie molle,
  • regulowana końcówka pasa zabezpieczona rzepem,
  • zapinany klamrą AustriAlpin D-ring Cobra® Pro Style 18kN regulacja obwodu pasa 15cm, dostępne rozmiary podane poniżej.

 

Rozmiary pasów: S – 75-90cm, M – 85-100cm, L – 95-110cm, XL – 105-120cm, XXL* 115-130cm (*do wyczerpania zapasów)

 

Bayonet
ASSAULT - BLACK

Arkusz danych

ROZMIAR
Nowy produkt

w tej samej kategorii

12 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania