JP GMR-15 PCC Ultralight

Częściowo przysłonięto okno wyrzutowe, skrócono osłonę przeciwpyłową, pozostawiono dopychacz naboju i odbijacz łusek. Karabin jest zręczny i manewrowy przy zachowaniu pełnej ergonomii aera. Relatywnie długa lufa znacząco wpływa na celność. Zastosowanie standardowych glockowskich magazynków pozostawia dowolność wyboru pojemności.

W strzelectwie sportowym jest to rozwiązanie korzystne z powodów oczywistych – cena amunicji i możliwość strzelania w obiektach z ograniczeniem energii pocisków.

JP GMR 15 jest następcą wszechstronnie sprawdzonego i zweryfikowanego przez strzelców GMR 13, który odniósł sukces na rynku nie tylko amerykańskim.

Amunicja 9 mm Parabellum w magazynku Glocka załadowana do najwyższej klasy amerykańskiego karabinu JP Enterprises w standardzie platformy AR. Działa bez zarzutu. Doskonały mechanizm spustu JP. Bezbłędnie policzony kinetycznie, zharmonizowany z cichym mechanizmem oporopowrotnym i dopracowany technologicznie zamek (suwadło). Najwyższej klasy lufa z radiatorem odprowadzającym ciepło. Prawdopodobnie bierzemy do ręki jednego z najlepszych przedstawicieli tej grupy broni użytkowej, która za parę lat zdominuje dwa największe obszary rynku – sport strzelecki i służby.

  Uwaga! Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.

 

 

JP GMR-15 ULTRALIGHT

Arkusz danych

KALIBER
9x19
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania