Sig Sauer P320 Full-Size RXP

Pełnowymiarowy, modułowy pistolet przeznaczony do zastosowania „służbowego”, strzelectwa „taktycznego” (powstał jako pistolet dla wojska i służb mundurowych), ale też sportowego oraz EDC jako broń do samoobrony. Wyposażony jest w bijnikowy mechanizm spustowo-uderzeniowy DAO.

Nowością, w porównaniu z innymi pistoletami dostępnymi na rynku, jest jego modułowa budowa - użytkownik może dopasowywać broń do swoich potrzeb poprzez wymianę obudowy szkieletu i dostosowanie jej wymiarów do rozmiaru swojej dłoni (dostępne są obudowy w rozmiarze S, M i L w różnych kolorach - nie stanowią one elementu istotnego broni, więc do ich zakupu nie jest niezbędna promesa). Możliwa jest także wymiana całego mechanizmu spustowo-uderzeniowego, który stanowi jeden moduł, a także dostosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnych kalibrów.

P320 jest dostosowany do użycia przez strzelców lewo- i praworęcznych - wszystkie manipulatory broni są zdublowane.

Broń fabrycznie wyposażona jest w stalowe przyrządy celownicze z białymi kropkami ułatwiającymi celowanie. Obudowa szkieletu w przedniej części ma wykonaną szynę Picatinny (5 sekcji), na której można zamontować latarkę lub laserowy wskaźnik celu.

Chwyt broni jest ergonomicznie wyprofilowany oraz pokryty fakturą zwiększającą przyczepność dłoni. Dodatkowo w jego dolnej części wykonane są wycięcia ułatwiające wyjęcie zakleszczonego magazynka.

Na zamku P320 znajdują się dodatkowe nacięcia w przedniej części, ułatwiające przeładowanie broni przy chwycie za przód zamka albo kontrolę (tzw. press chceck).

Standardowo z pistoletem dostarczane są stalowe magazynki o pojemności 17 sztuk amunicji.

 Wersja RXP wyposażone jest fabrycznie w frez i zamontowany kolimator Romeo1Pro

 

Producent

Sig Sauer

Model

P320 Full-Size RXP

Kaliber

9x19

Długość [mm]

203

Wysokość [mm]

140

Szerokość [mm]

36

Masa [g]

836

Długość lufy [mm]

119

Odległość przyrządów [mm]

168

Pojemność magazynka [szt.]

17

Bezpiecznik nastawny

NIE

 

 

Sig Sauer
SIG SAUER P320 FULLSIZE RXP

Arkusz danych

KALIBER
9x19
DŁUGOŚĆ LUFY KRÓTKA
4,6'' - 5''
RODZAJ KRÓTKIEJ
Bijnikowy
OPTICS READY
NIE
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania