Shadow Systems XR920 Elite FDE, czarna lufa bez gwintu - SS-3624

Pistolet konstrukcyjnie bazujący na rozwiązaniach zastosowanych w Glockach 3. generacji (rozmiarowo odpowiada wersji G17), stanowiący ich rozwinięcie i będący tańszym odpowiednikiem tuningowanych konstrukcji bazujących na austriackim pistolecie.

XR920 Elite bazuje na polimerowym szkielecie o zmienionym kształcie chwytu i pokryciu wzorem antypoślizgowym, wyprofilowanym tak, by zapewnić możliwie najlepszy i pewny chwyt oraz zapewnić najlepszą kontrolę nad bronią podczas strzelania. W szkielecie zastosowano wymienne nakładki pozwalające dopasować rozmiar do dłoni strzelca oraz lejek przyspieszający wymianę magazynka.

Zamek pistoletu wykonany jest ze stali nierdzewnej i zabezpieczony powłoką ochronną. Na jego bocznych powierzchniach z przodu i z tyłu oraz od góry, wyfrezowane są nacięcia ułatwiające przeładowanie broni i press check. Dodatkowe ryflowania na zamku dodają charakteru oraz wpływają na obniżenie wagi pistoletu.

Lufa pistoletu w wersji z gwintem do kompensatora ma długość 5” i jest lufą matchową, wykonaną ze stali 416R, z zewnętrznymi nacięciami w formie gwintu, w kolorze czarnym.

W standardzie broń wyposażona jest w płaski spust o oporze 4,5-5 lb, przyrządy celownicze z muszką podświetlaną trytem oraz gniazdo w zamku do osadzania celowników mikrokolimatorowych. 

Masa:

544g

Kaliber:

9mm luger

Długość:

174mm

Długość lufy:

4"

Magazynek:

17-nabojowy

Gwarancja:

2 lata

 

XR920 ELITE FDE BLACK BARREL BEZ GWINTU SS-3624
1 Przedmiot

Arkusz danych

KALIBER
9x19
DŁUGOŚĆ LUFY KRÓTKA
4,6'' - 5''
RODZAJ KRÓTKIEJ
Bijnikowy
OPTICS READY
TAK
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania