Shadow Systems MR920L Elite, czarna lufa - SS-1626

Pistolet konstrukcyjnie bazujący na rozwiązaniach zastosowanych w Glockach 3. generacji (rozmiarowo stanowi połączenie szkieletu z chwytem kompaktowym z zamkiem i lufą pełnowymiarowymi), stanowiący ich rozwinięcie i będący tańszym odpowiednikiem tuningowanych konstrukcji bazujących na austriackim pistolecie.

MR920 Combat bazuje na polimerowym szkielecie o zmienionym kształcie chwytu i pokryciu wzorem antypoślizgowym, wyprofilowanym tak, by zapewnić możliwie najlepszy i pewny chwyt oraz zapewnić najlepszą kontrolę nad bronią podczas strzelania. W szkielecie zastosowano wymienne nakładki pozwalające dopasować rozmiar do dłoni strzelca oraz lejek przyspieszający wymianę magazynka.

Zamek pistoletu wykonany jest ze stali nierdzewnej i zabezpieczony powłoką ochronną. Na jego bocznych powierzchniach z przodu i z tyłu wyfrezowane są nacięcia ułatwiające przeładowanie broni i press check. Wersja Elite ma dodatkowe nacięcia na górnej powierzchni zamka oraz okna w bocznych ścianach za komorą nabojową, które zmniejszają masę zamka.

Standardowa lufa pistoletu ma długość 4,5” (w wersji z gwintem do kompensatora – 5”) i jest lufą matchową, wykonaną ze stali 416R, z zewnętrznymi nacięciami w formie gwintu, w kolorze czarnym lub brązowym.

W standardzie broń wyposażona jest w płaski spust o oporze 4,5-5 lb, przyrządy celownicze z muszką podświetlaną trytem oraz gniazdo w zamku do osadzania celowników mikrokolimatorowych (więcej na naszym blogu).

Wersja MR920L występuje wyłącznie w odmianie Elite.

Uwaga! Prezentowane zdjęcia mają charakter poglądowy.

MR920L ELITE BLACK BARREL SS-1626
1 Przedmiot

Arkusz danych

KALIBER
9x19
DŁUGOŚĆ LUFY KRÓTKA
4,6'' - 5''
RODZAJ KRÓTKIEJ
Bijnikowy
OPTICS READY
TAK
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania