Walker's - Słuchawki aktywne Razor Slim - Green - GWP-RSEM-SGN

Aktywne ochronniki słuchu Razor Slim Green Walker's GWP-RSEM-SGN

Słuchawki Razor Slim od firmy Walker's to aktywne ochronniki słuchu najwyższej jakości. Słuchawki zostały wyposażone w pasywną ochronę na poziomie NRR 23 dB, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na strzelnicy, podczas polowania lub w warunkach wysokiego hałasu.

Konstrukcja przystosowana do wielogodzinnego noszenia

Ochronniki wykonano z lekkich, nowoczesnych materiałów a ich niskoprofilowa konstrukcja oraz komfortowy pałąk sprawiają, że można wygodnie je nosić przez dłuższy czas. Składana, regulowana konstrukcja ułatwia transport np. w plecaku wojskowym i umożliwia dopasowanie słuchawek do rozmiaru i kształtu głowy.

Bardzo szybka reakcja systemów ochronnych

Wbudowane dwa wielokierunkowe mikrofony dokładnie wyłapują dźwięki otoczenia, i przekazują je wzmocnione do uszu strzelca - regulacja głośności odbywa się za pomocą wygodnego, ryflowanego pokrętła. Jednocześnie, system automatycznego odcięcia wyłącza mikrofony w czasie zaledwie 0,02 s kiedy przekroczony zostanie bezpieczny pułap dźwięku. W połączeniu z pasywną ochroną słuchu na poziomie 23 dB NRR zapewnia to skuteczną ochronę przed intensywnych hałasem - np. odgłosami wystrzału.

Czysty i wyraźny dźwięk

Ochronniki słuchu zostały wyposażone w głośniki Full Dynamic Range HD, dzięki czemu użytkownik słyszy czysty i wyraźny dźwięk. Dodatkowo słuchawki posiadają gniazdo wejściowe audio Jack, które umożliwia podpięcie do systemów komunikacji.

Urządzenie zasilane jest przez dwie sztuki baterii AAA (w zestawie), których wymiana jest prosta, i wymaga jedynie zdjęcia panelu na boku jednej z muszli.

Cechy:

  • Wysokiej jakości aktywne ochronniki słuchu
  • Pasywna ochrona poziomie NRR 23 dB
  • System automatycznego odcięcia mikrofonów z czasem reakcji 0,02 sekundy
  • Wyposażone w pokrętło do regulacji głośności
  • Posiadają głośniki Full Dynamic Range HD
  • Wyposażone w dwa dookólne mikrofony
  • Kompaktowa składana konstrukcja
  • Źródło zasilania 2 x bateria AAA

 

 

Walker's
WALKER'S RAZOR SLIM - GREEN
4 Przedmioty
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania