Walker's - Słuchawki aktywne Razor Compact - Czarno-różowe - GWP-RSEM-PNK

Słuchawki ochronne Razor Compact od firmy Walker's to aktywne ochronniki słuchu, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do mniejszych kobiecych i młodzieżowych głów. Słuchawki zostały wyposażone w pasywną ochronę na poziomie NRR 23 dB, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na strzelnicy, podczas polowania lub w warunkach wysokiego hałasu.

Konstrukcja przystosowana do wielogodzinnego noszenia

Ochronniki wykonano z lekkich, nowoczesnych materiałów a ich niskoprofilowa konstrukcja oraz komfortowy pałąk sprawiają, że można wygodnie je nosić przez dłuższy czas. Składana, regulowana konstrukcja ułatwia transport np. w plecaku i umożliwia dopasowanie słuchawek do rozmiaru i kształtu głowy.

Bardzo szybka reakcja systemów ochronnych

Wbudowane mikrofony wielokierunkowe dokładnie wyłapują dźwięki otoczenia, i przekazują je wzmocnione do uszu strzelca - regulacja głośności odbywa się za pomocą wygodnego, ryflowanego pokrętła. Jednocześnie, system automatycznego odcięcia wyłącza mikrofony w czasie zaledwie 0,02 s kiedy przekroczony zostanie bezpieczny pułap dźwięku. W połączeniu z pasywną ochroną słuchu na poziomie 23 NRR zapewnia to skuteczną ochronę przed intensywnych hałasem - np. odgłosami wystrzału.

Urządzenie zasilane jest przez dwie sztuki baterii AAA (w zestawie), których wymiana jest prosta, i wymaga jedynie zdjęcia panelu na boku jednej z muszli.

Cechy:

  • Specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do mniejszych kobiecych i młodzieżowych głów
  • Pasywna ochrona poziomie NRR 23
  • System automatycznego odcięcia mikrofonów z czasem reakcji 0,02 sekundy
  • Wyposażone w pokrętło do regulacji głośności
  • Kompaktowa składana konstrukcja
  • Źródło zasilania 2 x bateria AAA

 

 

 

  • Sp
Walker's
WALKER'S RAZOR COMPACT - CZARNO-RÓŻOWE
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania