Walker's - Zatyczki aktywne do uszu Silencer 2.0 R600 - Czarne - GWP-SLCRRC2

Aktywne ochronniki słuchu douszne Silencer 2.0 R600 od firmy Walker's zostały wyposażone w pasywną ochronę na poziomie NRR 24 dB, dzięki czemu doskonale sprawdzą się na strzelnicy, podczas polowania lub w warunkach wysokiego hałasu. Słuchawki douszne pozwalają na uzyskanie lepszej pozycji strzeleckiej, ponieważ tak jak w przypadku tradycyjnych ochronników słuchu muszla słuchawek nie styka się z kolbą karabinu.

Możliwość indywidualnego dopasowania

Słuchawki przystosowane są do wielogodzinnego użytkownika, a w celu lepszego dopasowania i komfortu w zestawie ze słuchawkami otrzymujemy 3 pary piankowych wkładek dousznych i końcówek Sure-Lock™ w rozmiarach S / M / L.

Stacja dokująca zapewnia wygodne ładowania

Aktywne ochronniki słuchu zasilane są wbudowanym akumulatorem, który ładowany jest poprzez włożenie słuchawek do specjalnej stacji dokującej wyposażonej w akumulator litowym. Stacja dokująca oprócz funkcji ładowania, zabezpiecza słuchawki w czasie transportu. W futerale znajduje się niewielkich rozmiarów szczoteczka do czyszczenia słuchawek.

Intuicyjna obsługa poprzez dotykowy interfejs

Silencer 2.0 R600 posiadają dotykowy interfejs, który umieszczony jest na frontowej powierzchni słuchawek i odpowiada za regulację głośności. Każda ze słuchawek posiada wbudowaną czerwoną diodę LED, która informuje użytkownika o procesie ładowania i gaśnie w przypadku pełnego naładowania.

Cechy:

  • Pasywna ochrona na poziomie NRR 24 dB
  • Wyposażone w dotykowy interfejs
  • Ładowane przy pomocy stacji dokującej będącej jednocześnie futerałem transportowym
  • W zestawie 3 pary piankowych wkładek dousznych i końcówek Sure-Lock™ w rozmiarach S / M / L dla lepszego dopasowania
  • Wbudowane diody LED informują o procesie ładowania słuchawek

 

Walker's
WALKER'S AKTYWNE ZAT. DOUSZNE - GWP-SLCRRC2
1 Przedmiot
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania