Protech Guns - Smar ceramiczny - 5g

To wyjątkowy, wysokiej jakości smar ceramiczny do broni. Idealnie nadaje się do punktowego smarowania wszelkich elementów ruchomych broni, takich jak suwadła, zamki czy elementy spustowe. Umieszczony jest w formie małej, poręcznej tubki, która znacznie ułatwia jego aplikację.

Cechą, która wyróżnia nasz produkt jest doskonała odporność na wysokie temperatury. Charakteryzuje go także trwałość i wytrzymałość na działanie wody, wszelkich kwasów, a także silnego nacisku. Dodatkowym atutem jest działanie antykorozyjne, a już najmniejsza warstwa smaru doskonale chroni pokryte powierzchnie. Preparat składa się z odpowiednio dobranych składników, które w znacznym stopniu przedłużają czas działania smaru zapobiegając zatarciom, zapiekaniu i zużyciu części.

Nasz wysokotemperaturowy ceramiczny smar do mechanizmu spustowego to preparat przeznaczony do konserwacji dedykowany profesjonalistom, którzy lubią dbać o swój sprzęt, aby służył im nie tylko jak najlepiej, ale także i najdłużej, a także nie zawiódł w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Protech Guns
SMAR CERAMICZNY 5G
Nowy produkt

w tej samej kategorii

1 inny produkt w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania