Derya MK12 AS101S

Derya MK 12 jest strzelbą samopowtarzalną, wykorzystującą system gazowy do odryglowania zamka, napędu zespołu kinematycznego i przeładowania broni. Gazy z trzech ukośnych otworów na obwodzie lufy są skierowane na pierścień tłoka i tuleję układu pracującego w osi lufy. Otwory są umieszczone w 1/3 długości lufy, co zapewnia większą energię pobieraną na tłok i tym samym niezawodność działania. Sprężyna oporopowrotna suwadła z zamkiem została pracuje w rurze kolby – powielając klasyczny pomysł E. Stonera powszechnie stosowany w aerach.

Derya MK 12 jest z punktu widzenia ergonomii aerem. Jest strzelbą przeznaczoną w sposób szczególny do sportu (IPSC, 3 GUN). Jednak nie tylko. Będzie użyteczna również we wszystkich sytuacjach, w których potrzebna jest duża pojemność magazynków i szybka powtarzalność strzałów z gwarancją niezawodności. Zestaw szyn picatinny (różny w zależności od handguardu) umożliwia mocowanie dowolnej optyki i wyposażenia dodatkowego. 

MK 12 jest wykonana ze stopu aluminium 7075 T6 obrabianego na maszynach CNC. Wyważenie i całkowita masa broni jest uzależniona od wyboru lufy, osłony lufy i podpiętego magazynka pudełkowego.

Masa:

3.5 kg

Kaliber:

12 ga

Komora:

2 3/4" 3"

Urządzenie wylotowe:

mc-3 mobile choke set

Długość lufy:

20"

Zastosowanie:

Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo dynamiczne, Myślistwo

W zestawie:

sztywny pokrowiec, trzy magazynki, trzy czoki, pas nośny, muszka oraz przeziernik, skośny montaż do muszki i przeziernika, chwyt transportowy, chwyt skośny, zatyczki do uszu , klucz wielofunkcyjny

Gwarancja:

2 lata

 

 

Derya
MK 12 AS101S

Arkusz danych

KALIBER
12/76
Nowy produkt

w tej samej kategorii

16 innych produktów w tej samej kategorii:
Produkt dodany do porównania